ATPŪTAS VIETA – “MIKJĀŅU SĒTA”

LatvMant LOGO melns (EPS).eps

Kultūrvēsturisks apskates objekts, kas vasaras mēnešos ir atvērts ikvienam interesentam.

DSCN754007-07-14????????????????????pape2011 165

Atpūtas vieta „Mikjāņu sēta” atrodas Baltijas jūras piekrastē (apm. 50 -150 m no jūras krasta), Papes dabas parka un kultūras pieminekļa “Papes Ķoņu ciems” teritorijā. “Mikjāņu sēta” piedāvā atpūtu klusā un mierīgā gaisotnē — vērojot saulrietus un saullēktus pie jūras, peldoties un sauļojoties pludmalē, lasot dzintarus, dodoties pastaigās pa dabas takām, apmeklējot brīvdabas muzeju (zvejnieku sēta”Vītolnieki”), makšķerējot jūrā vai pavisam netālajā Papes ezerā, sēņojot, vērojot putnus un zvērus un baudot visas pārējās iespējas, kas pieejamas Papes dabas parkā.

pludmale dzintari mikjāņu sēta DSCN6768


Atpūtas – kempinga vieta (50-150 metrus no jūras krasta):


kempinga mājiņas – mājiņas treileri – telšu vietas – autostāvvieta – ugunskura vietas – tualetes – vasaras duša – lapene – šūpoles un smilšu kaste (cenas).


Kā ceļotāju apmešanās vieta tiek piedāvāta arī viesu mājiņa – KLĒTS :


 DSCN7542 DSCN7548

Vēsturiska ēka ar niedru jumtu, sētas teritorijā, pielāgota dzīvošanai vēlā pavasarī / vasarā / agrā rudenī.  Mājiņā nav ūdens, duša un tualete. Koplietošanas sausā tualete atrodas ārpus ēkas. Pie ēkas atrodas Venden ūdens aparāts ar karsto un auksto ūdeni. Ēka divos stāvos, ideāli piemērota 6 cilvēkiem, bet var pielāgot līdz 8 cilvēkiem. (cenas)

 

1. stāvs: neliela istabiņa – ar vienu divvietīgo gultu, vienu vienvietīgo gultu, plauktiem un drēbju pakaramiem; maziņa virtuvīte – ar elektrisko plītiņu, ledusskapi, plauktiem un traukiem; neliela priekštelpa ar galdu un drēbju pakaramiem. 

2. stāvs: divas maziņas bēniņstāva istabiņas ar gulēšanu uz matračiem.


Mājiņas – treileri / karavānas :


Piemēroti: 2 – 4 cilvēkiem. Treilerī ir elektriskā tējkanna, ledusskapis un gāzes/elektriskā plīts. Treilerī nav ūdens, duša un tualete. Koplietošanas duša un sausā tualete atrodas ārpus treilera.


Piedāvājumi organizētām grupām :


  • Ekskursija pa Latvijas ainavu dārgumu pērli – PAPES ĶOŅU CIEMU;
  • vieta radošām nometnēm, plenēriem, meistardarbnīcām un citām aktivitātēm;
  • vieta dzimšanas dienu, kāzu un citām svinībām (līdz 50 personām)

 

Kontakti:    

e-pasts: mikjanuseta@gmail.com

  mob.tel.: + 371 26759199

MS_logo